Iepriekšējie koncerti:


2019

26.10 - Fonoklubs, Cēsis, 21:00
31.08 - Ezīšfests 2019, Rīga, 18:00
24.08 - Ogres pilsētas svētki, Krasta laukums, Ogre, 13:00
17.08 - Rīgas pilsētas svētki / Ielu mūzikas diena, Audēju iela 15, Rīga, 19:00
16.08 - Suntaži, Suntažu pils vecais gājēju tilts, 21:00
03.08 - Festivāls BAUSKA TASTE, Bauskas pilsdrupas, 22:00
31.07 - Festivāla Nedēļa pirms Summersound, Juliannas pagalms, Liepāja, 21:00
26.07 - Festivāls SALDUS SAULE 2019, Saldus Kalnsētas parks, 19:00
20.07 - "Valterdienas 2019", Ķoderu muiža, 19:00
13.07 - Jūras svētki, Ventspils Ostmala, Ventspils, 14:00
30.05 - Bārs "REPUBLIKA", Rīga, 21:00
25.05 - "TAUTAS HARMONIJAS CENTRS", Valmiera, 21:00
11.05 - Klubs "Fontaine Palace", Liepāja, 23:00
30.03 - "TAUTAS HARMONIJAS CENTRS", Valmiera, 21:00
14.03 - Klubs "OMAS BRILJANTS", akustiski, Rīga, 21:00
09.03 - Kafejnīca "RĒZEKNES AUSMEŅA KEBABS", akustiski, Rēzekne, 21:00
21.02 - Kafejnīca "LOKAL HOUSE", akustiski, Rīga, 21:00
08.02 - ĢeoFUKŠI 2019, Klubs 'DEPO', Rīga, 21:00

2018

23.11 - Bufete - picērija "ANSAMBLIS", Rīga, (akustiski), 21.00
06.11 - Rokmūzikas koncertu cikls "Latvijas Skaņas", Kultūras pils "Ziemeļblāzma", Rīga, 19:00
05.10 - "TAKAS" 5 gadu jubilejas pasākums, Bārs TAKA, Rīga (akustiski), 20:00
25.08 - Alternatīvās mūzikas festivāls "LIMBIZKVĪTS", 21:00Limbažu pilsdrupas, Limbaži
25.08 - Ogres pilsētas svētki, Ogre, 15:00 Ogres centra skvērs
04.08 - "Valterdienas 2018", 19:00 Ķoderu parka lielā estrāde
21.07 - Suntažu 795 gadu jubileja, Suntažu pils,Suntaži, 15:15
09.06 - Bārs "REPUBLIKA", 22:00, Rīga
07.06 - Folkklubs "ALA PAGRABS", Rīga, 21:00
02.06 - Zilo kalnu pludmales volejbola festivāls, Zilie kalni,20:00, Ogre
26.05 - Bārs "MELNO CEPURĪŠU BALERIJA", Jelgava 22:00
19.05 - Klubs "ARTILĒRIJAS PAGRABI",22:00, Daugavpils
03.05 - Bufete - picērija "ANSAMBLIS",Rīga, (akustiski), 21.00
03.03 - Klubs 'TEĀTRA BĀRS', akustiski 21:00, Rīga

2017

30.12 - Klubs 'Fontaine Palace', Liepāja, 23:00
14.12 - Bārs 'TIMS MINTS', Rīga, (akustiski), 22:00
30.11 - Klubs 'OMAS BRILJANTS', Rīga, (akustiski), 20:30
09.11 - Mūzikas un Māklas Festivāls 'BILDES', Spīķeru koncertzāle, Rīga, 19:00​
28.10 - 'TAUTAS HARMONIJAS CENTRS', Valmiera, 22:00
​16.09 - Klubs 'OMAS BRILJANTS', Rīga, (akustiski) 21:00
​​10.08 - Bārs 'TIMS MINTS', Rīga, (akustiski) 21:00
​29.07 - "Valterdienas 2017", Ķoderu parka lielā estrāde, 19:00
17.06 - Festivāls 'VIRGA FEST', Virga, 14:40
04.06 - Uzņēmuma atvēršanas svētki, Suntaži, 15:15
27.05 - Festivāls 'SEVEN HILLS', Radio Pieci ''Tramplīns'' skatuve, Rēzekne, 17:10

2016

03.12 - Suntažu kultūras nams, Suntaži, 18:00
​20.08 - Festivāls "RockUp 2016", Ķegums, "Zelta Zirgs", 13:10
13.08 - "Valterdienas 2016", Ķoderu parka lielā estrāde, 19:00
23.07 - Lielvārdes novada svētki 2016, Lēdmane, 20:30
15.07 - Zunda dārzs, Rīga, 21:00
23.06 - Festivāls "MidSummer Fest", V.Plūdoņa muzejs "Lejenieki", Bauskas novads, 22:00
04.06 - Festivāls "Roka nakts Suntažos", Suntažu estrāde, Suntaži, 22:00
07.04 - Bārs HHC, Rīga, (akustiski) 23:00
02.04 - Bārs NEMIERS, Rīga, (akustiski) 22:00
26.03 - 'Valga Rockiklubi', Valga, Igaunija, 20:00
27.02 - 'Kultuuriklubi Kelm', Tallina, Igaunija, 22:00
11.02 - Klubs NABAKLAB, Rīga, 21:00
09.01 - Klubs 'TEĀTRA BĀRS', Rīga, (akustiski) 22:00

2015

04.12 - Ģeodienu ballīte 2015, Klubs 'DEPO', Rīga, 20:00
28.11 - Mūzikas un Mākslas Festivāls BILDES, Rīgas Kongresu nams, Lielā zāle, 19:00
18.09 - Festivāls "Studentu Paradīze 2015", Arēna Rīga, Rīga, 21:40
03.09 - Festivāla "Studentu Paradīze 2015" Pre-Party pasākums / Klubs 'Latvijas 1. Rokkafejnīca', Rīga, 22:30
22.08 - Pasākums "Lienes ielas svētki", Lienes iela, Rīga, 20:00
08.08 - "Valterdienas 2015", Ķoderu parka lielā estrāde, 19:00
01.08 - Ogres pilsētas svētki, Ogres centra skvērs, Ogre, 15:00
11.07 - Festivāls "LMT SummerSound 2015", "Liepājas dzintars" skatuve, Liepāja, 18:30
10.07 - Festivāls "Rupjmaize 2015", Smiltene, 19:00
05.07 - Bārs "Ezītis miglā", 'bāra 5. dzimšanas dienas svinības', Rīga, 19:00
06.06 - Festivāls "Roka nakts Suntažos", Suntažu estrāde, Suntaži, 00:20
05.06 - Festivāls "Borderrock", Valkas brīvdabas estrāde, Valka, 19:45
30.05 - Albuma prezentācijas tūre / Klubs 'Artilērijas pagrabi', Daugavpils, 21:30
23.05 - Albuma prezentācijas tūre / Klubs 'Latvijas 1. Rokkafejnīca', Rīga, 23:00
16.05 - "Muzeju nakts", Latvijas Nacionālā vēstures muzeja nodaļa „Dauderi”, Rīga, (akustiski) 20:00
14.05 - Albuma prezentācijas tūre / Klubs 'Fontaine Palace', Liepāja, 23:00
09.05 - Albuma prezentācijas tūre / Krogs 'APTIEKA', Rīga, 22:00
04.05 - īpašie viesi grupas "COLT" 5 gadu jubilejas lielkoncertā, Ogres kultūras centrs, Ogre, 17:00
25.04 - iesildītāji Fēliksa Ķiģeļa koncertā "UZZĪMĒTĀ SIRDS'', Suntažu kultūras nams, Suntaži, 20:00
25.04 - pasākums "Lielās Talkas koncerts", Ogres centra skvērs, Ogre, 15:00
24.04 - Albuma prezentācijas tūre / Mūzikas restorāns 'Pacho music café', Rīga, (akustiski) 21:00
16.04 - Albuma prezentācijas tūre / Klubs 'DEPO', Rīga, 21:00
11.04 - Albuma prezentācijas tūre / Klubs 'TEĀTRA BĀRS', Rīga, (akustiski) 21:30
09.04 - Albuma prezentācijas tūre / Bārs 'TIMS MINTS', Rīga, (akustiski) 22:00
06.02 - 'TAKAI - 400! (DIENAS) jubilejas svinības', Bārs TAKA, Rīga, (akustiski) 21:00
16.01 - Pasākums 'Pašdarbnieku Jaungada balle' , Suntažu kultūras nams, Suntaži, 20:00

2014

18.12 - Klubs NABAKLAB, Rīga, 21:00
11.12 - Pasākums „Ogres novada sporta laureāts 2014”, viesnīca "Club 1934" zāle, Ogre, 19:00
08.11 - Suntažu kultūras nams, Suntaži, 19:00
31.10 - Mūzikas un Mākslas Festivāls BILDES, Rīgas Kongresu nams, Lielā zāle, 19:00
22.10 - Klubs ČETRI BALTI KREKLI, Rīga, 00:00
18.10 - Bārs "MELNO CEPURĪŠU BALERIJA", Jelgava, 00:00
16.10 - Krogs "ŪSAS", Rīga, (akustiski), 22:00
30.08 - Festivāls "Pulsārs", Limbaži, 00:00
30.08 - Pasākums "Roks zem jumta", Tukuma kultūras nams, Tukums, 20:00
28.08 - Bārs HHC, Rīga, (akustiski) 22:00
23.08 - Krogs ZAPTE, Rīga, (akustiski) 22:00
23.08 - Pasākums „Sieviešu rallijs Jūrmala 2014”, Kempings "Nemo", Jūrmala, 17:00
21.08 - Kafejnīca GET SMART CAFE, Rīga, (akustiski) 21:00
02.08 - Festivāls "Return to Surface 2014", Klubs 'Fontaine Palace', Liepāja, 22:00
26.07 - Lielvārdes novada svētki 2014 / "Zīmē zīmi melodijā", Spīdalas saliņa, Lielvārde, 16:00
19.07 - VALTERDIENAS 2014, Ķoderu parka lielā estrāde, 19:00
18.07 - Festivāls "POSITIVUS 2014", Coffee Inn akustiskā skatuve, Salacgrīva, 13:30
06.07 - Tukuma novada "Rožu svētki 2014", Brīvības laukums, Tukums, 14:00
05.07 - Suntažu pagasta svētki, Suntažu estrāde, Suntaži, 21:30
05.07 - Festivāls "Pagalms 2014", Turaida, "Grotiņi", 17:00
04.07 - Festivāls "SMB 2014", Skrīveri, 01:00
03.07 - "Positivus - Coffee Inn akustiskā skatuve" atlase, Coffee Inn, Kaļķu iela 28, Rīga, 19:00
27.06 - GRUPU KONKURSS 2014, Klubs A NICE PLACE, Rīga, 21:00
31.05 - "Kelmei - 530", pilsētas svētki, folkmūzikas festivāls, Kelme, Lietuva, 17:00
29.05 - GRUPU KONKURSS 2014, Klubs A NICE PLACE, Rīga, 21:00
21.05 - LU Mūzikas grupu konkurss "Hadrons 2014" fināls, Klubs NABAKLAB, Rīga, 19:00
08.05 - Klubs NABAKLAB, Rīga, 21:00
26.04 - GRUPU KONKURSS 2014, Klubs A NICE PLACE, Rīga, 21:00
19.04 - Klubs DEPO, Rīga, 21:00
14.03 - Kluba 12. dzimšanas dienas ballīte, Klubs DEPO, Rīga, 21:00
08.03 - Bārs TAKA, Rīga, (akustiski) 21:00
06.03 - Kafejnīca GET SMART CAFE, Rīga, (akustiski) 22:00
27.02 - Bārs VIETA, Rīga, (akustiski) 21:00
22.02 - 'Gada jubilejas koncerts' Suntažu kultūras nams, Suntaži, (akustiski) 21:00
13.02 - Konkurss "IDOL"#2, Klubs A NICE PLACE, Rīga, 21:00
08.02 - Izstāde "Balttour 2014", Starptautiskais izstāžu centrs 'Ķīpsala', Rīga, (akustiski) 14:30
23.01 - Klubs NABAKLAB, Rīga, 21:00
11.01 - Konkurss "Zaļais knābis 2013", Ogres kultūras centrs, Ogre, 18:00
09.01 - Klubs DEPO, Rīga, 21:00

2013

19.12 - Sidgundas pamatskola, Sidgunda, (akustiski), 18:00
12.12 - Bārs TIMS MINTS, Rīga, (akustiski), 21:00
30.11 - Suntažu kultūras nams, Suntaži, (akustiski), 20:00
29.11 - Mūzikas un Mākslas Festivāls BILDES, Rīgas Kongresu nams, Lielā zāle, 19:00
27.11 - Latvijas 1. Rokkafejnīca, Rīga, 22:00
14.11 - Klubs TEĀTRA BĀRS, Rīga, 21:30
02.11 - Konkurss "Zelta sīpols 2013", Tukuma pilsētas Kultūras nams, 17:00
31.10 - Klubs DEPO, Rīga, 21:00
18.10 - Bārs VIETA, Rīga, 22:00
02.10 - Klubs ČETRI BALTI KREKLI, Rīga, 00:00
25.09 - "Jauno mūziķu festivāls" Klubs ČETRI BALTI KREKLI, Rīga, 23:00
06.09 - Klubs A NICE PLACE, Rīga, 21:00
30.08 - Klubs DEPO, Rīga, 21:00
03.08 - VALTERDIENAS 2013, Ķoderu parka lielā estrāde, 20:00
24.07 - "20 minūtes slavas" Īpašie viesi, Klubs DEPO, Rīga, 21:00
17.07 - Klubs ČETRI BALTI KREKLI, Rīga, 00:00
10.07 - "20 minūtes slavas", Klubs DEPO, Rīga, 21:00
28.06 - Klubs A NICE PLACE, Rīga, 22:00
15.06 - Suntažu kultūras nams, Suntaži, 14:00
01.06 - Rokfestivāls "Bliez no bedres '13", Ķekava, 19:00
24.05 - Suntažu estrāde, Suntaži, 21:00
10.05 - Suntažu vidusskola, Suntaži, 13:00
13.04 - Mālpils kultūras centrs, Mālpils, 18:00
07.04 - Suntažu kultūras nams, Suntaži, 12:00